Únor 2013

Pár posledních dní

23. února 2013 v 17:54 | Nikolas |  vzkazník
Rozhodla jsem se napsat článek o tom, proč jsem se zase několik dní neozvala a co je vůbec nového. Na psaní dnes nějak nemám náladu, ale třeba se po chvíli rozepíšu. Pokud ne, omluvte mě. Právě jsem přišla ze tříhodinové procházky tou krásnou ladovskou zimou a jsem z toho unavená, že už se mi vlastně ani přemýšlet nechce.

Nedals mi kytku na Valentýna

15. února 2013 v 10:48 | Nikolas |  vzkazník

Včera jsem byla na brigádě. Dělala jsem v obchodě hostesku a nabádala zákazníky k Valentýnské akci. Oslovovat jsem měla hlavně muže a začínala jsem větou: "Dobrý den, už máte dárek k Valentýnovi?". No, nemusím vám vykládat, jaké byly většinou odpovědi. Ale jak jsem tam tak stála a pozorovala dění kolem mě, přemýšlela jsem o tomto svátku. A došla jsem k závěru, že už ho dávno beru jinak, než když mi bylo osmnáct.

Hmyzí večeře

13. února 2013 v 22:02 | Nikolas |  vzkazník
V neděli v Brně proběhl HMYZÍ VEČER v Klubu cestovatelů a byla to nezapomenutelná akce. Už o ní možná víte z Facebooku, kde jsem vás na ni několikrát zvala. Bylo potřeba zarezervovat místa dlouho dopředu a ani se nedivím, byl o to velký zájem. Za šestichodové degustační menu jsme každý zaplatil 270 Kč a kdo chtěl, mohl dát ještě nějakou tu stovku navíc a okusit baby štíra. Do toho jsem ale nešla, protože se mi zdál hodně drahý (baby štíři jsou velice malí, mají možná tak pět centimetů). Říkám si - když ho moc budu chtít, koupím si ho ve zverimexu a udělám si ho sama. :)

Na co FB stránku blogu?

2. února 2013 v 22:41 | Nikolas |  blog
Stránku na Facebooku jsem si pro blog založila už před dvěma lety. Doposud sloužila jen k tomu, aby upozorňovala na nové články. Ale nedávno jsem si řekla, že je vlastně škoda využívat ji takhle málo. Být na Facebooku, to má obrovský potenciál, ale málokdo ho využívá. Je tedy pravda, že mých 35 fanoušků není vůbec vysoké číslo, ale já jsem hrozně ráda i za ně. A protože bych byla ráda, aby mou stránku "olajkovalo" i zepár dalších čtenářů, chtěla bych vás nalákat.
(c) 2006 - 2013 Nikolas (nickii.blog@email.cz)
zdroj obrázku v pozadí - zde