Ohlédnutí za rokem 2012

4. ledna 2013 v 18:34 | Nikolas |  vzkazník
Obávaný konec světa jsme přežili a s ním i ukončili rok 2012. Stejně jako předloni jsem se rozhodla věnovat článek takovému drobnému ohlédnutí za vším důležitým, co se mi v tomto období událo.V lednu jsem měla své první zkouškové období na půdě Univerzity Karlovy. Začala jsem jezdit na lyže s cityski, což plánuju opakovat i letos, protože jsem se tak dostala na hory víckrát, než bych se dostala na vlastní pěst (ne, to není reklama, jen doporučení).

V březnu jsem začala běhat a zjistila jsem, že tento sport vážně dokáže odstraňovat stres a zlepšovat náladu.

V dubnu jsem si koupila letenku do Indonésie a otevřela se mi tak cesta ke splnění dalšího z mých přání.

V květnu jsem zvládla své druhé zkouškové a oddychla si, že tedy můžu svůj oblíbený obor studovat dál.

V červnu jsem odletěla na šestitýdenní stáž do Jakarty, která pro mě byla v tomto roce nejvýznamnější, protože jsem se díky ní seznámila se spoustou Indonésanů, podívala jsem se na prezidentskou recepci, při přípravách se byla podívat v prezidentském apartmá, osobně jsem se setkala s panem prezidentem a jeho ženou, setkala se s José-Ramos Hortou (druhý prezident Východního Timoru - velká osobnost; něco jako Havel pro nás), navštívila mexickou rezidenci a dostala praxi z meetingů EU. Kromě toho jsem ještě zažila javánskou svatbu.

V srpnu jsem s Drahým procestovala Bali a Lombok a zároveň vylezla svou první třítisícovku. Také jsem si zkusila žvýkat betel a předtím také pít hadí krev.

V září jsem na blogu uspořádala první soutěž, ale ta se jaksi nevyvedla, i když soutěžící měly všechny tři krásné výtvory. Nějak jsem totiž zapomněla výherkyni poslat její cenu, a protože se neozvala, vzpomněla jsem si na to až nedávno (to je tím, jak máte spoustu myšlenek a pak neudržíte tu nejdůležitější!). To mě mrzí a pokud o sobě dá slečna vědět, cenu jí mileráda ihned pošlu. No, ale rozhodně už víme, že tudy cesta nevede. Soutěže tu tedy nehledejte.

V říjnu jsem se rozhodla změnit životní styl, na což jsem patřičně hrdá, protože je to skvělý pocit. Do budoucna se chci tomuto tématu věnovat i tady na blogu.

V listopadu jsem oslavila své dvaadvacáté narozeniny a podala si přihlášku na roční studium v Indonésii - výsledky zatím nejsou, ale hrozně, hrozně, hrozně moc doufám, že mě vyberou! Jestli totiž ne, asi to i obrečím. Jak moc tam chci...

A nakonec prosinec - až na hezky prožité Vánoce se vlastně vůbec nic nestalo. Vlastně ano - sebrala jsem odvahu a začala cvičit se Zuzkou Light (taková ta vypracovaná blondýnka na youtube, znáte ji?).

No, tento rok byl pro mě docela zásadní a hlavně to léto mi přineslo hodně zkušeností a zážitků, které mi už nikdo nevezme. Uvidíme, jaký bude rok 2013. Z toho, co můžu ovlivnit já a ne náhoda nebo osud, prozradím, že plánuju přejít na vlastní web, kde se budu víc věnovat cestování (a hlavně Indonésii), ale blog možná nějakou dobu budu držet na takové ty články, které nejsou pro web dost dobré. O změně ale určitě dám vědět a napíšu sem i novou adresu. Myslím, že moc rychle to zase nebude, možná s tím začnu až po zkouškovém.
Dál bych chtěla založit rubriku pro zdravý životní styl, jak už jsem zmínila, kam bych psala články o dobrém cvičení a také sdílela zajímavé recepty.
A nakonec jsem se rozhodla, že se budu taky víc věnovat FB stránce blogu, kam budu přidávat věci, tipy na články či obrázky, které si zde nezaslouží samostatný článek.

Všem jen to nejlepší do letošního roku. :)

Mohlo by vás zajímat:
 


Komentáře

1 Taychi | E-mail | Web | 4. ledna 2013 v 21:01 | Reagovat

S tou školou ti držím palce. V Indonésii(Jakarta) mám kamarádku Nandu, s kterou jsme si sice zatím vyměnily jeden dopis, ale v budoucnosti očekávám i víc. :-)

Jinak rok 2013 nechť je ještě lepší než 2012 :)

2 pavel | Web | 7. ledna 2013 v 13:52 | Reagovat

To jsi opravdu měla minulý rok bohatý. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
(c) 2006 - 2013 Nikolas (nickii.blog@email.cz)
zdroj obrázku v pozadí - zde