Listopad 2011

Kategorizace spolucestujících blbů

28. listopadu 2011 v 18:15 | Nikolas |  vzkazník
K mému studiu v Praze a bydlení na koleji patří také to, že jezdím pravidelně ukázat domů, jestli jsem v pořádku, jestli mě Prágl nekazí a taky vlastně jezdím kvůli svým štědrým rodičům, kteří mi občas s sebou na cestu dají i nějakou tu papírovku. Většina známých jezdí domů jen jednou za pár týdnů. Já každý víkend. A i když se cestování nejpohodlnějšími autobusy u nás zdá komfortní a pohodové, občas dost unavuje. Především osoby, se kterými mívám tu čest na dvojsedačce.

Zase o rok starší

26. listopadu 2011 v 21:52 | Nikolas |  vzkazník
Tak už můj věk přesáhl dvacítku. Mám pocit, že už se z narozenin v tomto věku nechci ani radovat. Teď už to bude jen horší - bude to větší záhul při učení, začnu mít problémy se zuby (po tátovi) a taky už nebudu mít nikdy takovou postavičku, jako když mi bylo sedmnáct. Po pravdě bych se mnohem radši vrátila na střední. Zase bych začala nosit natahovací kozačky, barvila si vlasy nekvalitní barvou z drogérky a snila o dokonalém princi. Místo toho teď nosím jen tenisky, protože mě z celodenního běhání bolí nohy, mé vlasy mají tu nejkvalitnější péči od kadeřníka a vztah s chlapem zachvilku dosáhne čtyř let. Stárnu. A děsí mě to. :)

Draci z Bali

20. listopadu 2011 v 21:21 | Nikolas |  Poznatky z cest
Nejen na Bali, ale vlastně v celé jihovýchodní Asii, se můžeme setkat s nádherným uměním, které ale nemá podobu klasických malovaných obrazů, ale létajících draků. Když jsem byla na Bali, draci byli jednou z věcí, která mě okouzlila. Při projíždění lidmi přetékající Kutou je pohled vzhůru naprosto nádherný. Lidé draky vypustí do nebes a prototože jsou v Indonésii vhodné podmínky, draci na obloze vydrží létat celý den. Jen tak nehybně stojí na místě a nespadnou. Je to okouzlující.

O studiu a tak různě

14. listopadu 2011 v 12:35 | Nikolas |  vzkazník
Už uběhl měsíc, co navštěvuju vysokou školu, chodím na přednášky a volný čas trávím na koleji. Když jsem se ze začátku všeho trochu bála, teď se bojím ještě víc, ale taky tu začínám být moc spokojená. Ne tady, v Praze na koleji, ale na svém oboru. Našla jsem si předměty, na které chodím opravdu ráda a čas mi tu hezky utíká.

Krásné nehty pomocí P-shine?

2. listopadu 2011 v 18:26 | Nikolas |  vzkazník
Celý život mě trápí moje nekvalitní nehty. Štěpí se, lámou a lak na nich skoro nedrží. V poslední době mám navíc dost poničený i povrch, a tak se za ně docela stydím. Přemýšlela jsem, co s nimi provést, a protože se mi opravdu nechtělo utrácet za gelovky, rozhodla jsem se vyzkoušet techniku P-shine.
(c) 2006 - 2013 Nikolas (nickii.blog@email.cz)
zdroj obrázku v pozadí - zde