Srpen 2011

Ohlédnutí za létem

31. srpna 2011 v 19:46 | Nikolas |  vzkazník
Letošní prázdniny se pro mně nesly v duchu vyjímečnosti. Ne, ani tak moc jsem vlastně necestovala, neužívala si, nesportovala, netrávila čas s přáteli. Ale pocitově důležité byly. Byly to poslední měsíce tady v Brně, s rodiči, Drahým, kamarády, Sakki a vůbec v tom skvělém známém prostředí. Všechno, co jsem dělala, jsem brala tak nějak jinak, než jindy. Snažila jsem si zapamatovat každou hezkou chvilku, abych pak měla v Praze, až budu sama sedět na koleji, na co vzpomínat.

Dovolená v Beskydech

30. srpna 2011 v 13:16 | Nikolas |  Česká republika a Slovensko
Protože jsem se o letošních prázdninách (opět) nedostala nikam k moři, rozhodli jsme se s Drahým zopakovat si dovolenou na horách, která se loni skvěle vydařila. Už jsme se ale nechtěli vracet do Jeseníků, takže jsme zvolili Beskydy. A i když se nám plány poněkud změnily, i tak to byly super tři dny. :)

"Modelkou" může být každá

23. srpna 2011 v 11:23 | Nikolas |  vzkazník
Tento článek jsem se rozhodla napsat na základě spousty dotazů a reakcí na fotky, které jsem tu párkrát zveřejnila. Ve většině mailech se mě slečny ptaly, kde mají najít nějakého fotografa, který by jim zadarmo udělal taky takové fotky. Abych nemusela odpovídat pořád dokola, napíšu to sem.

Ty nejcennější šperky

13. srpna 2011 v 23:56 | Nikolas |  Poznatky z cest
Chodím městem a všímám si mých vrstevnic, které mě ve spěchu míjejí. Na většině jejich krků se blýská nějaký hezký stříbrný šperk, na uších visí pořádné náušnice a prstenů na ruce mají tolik, že jim snad musí ruka i ztěžknout. Vypadá to krásně a občas si říkám, že bych na sebe taky měla v tomhle ohledu víc dbát. Měla bych si koupit nějaký pěkný prstýnek nebo řetízek, abych pro ostatní vypadala líp. Ale teď mi došlo, že by to nebyl můj styl. Mám docela dost šperků, ale oproti těm jejich nemají žádnou finanční hodnotu. Ale zato jsou plné vzpomínek, vděku nebo radosti :)

V bílém, černém, nebo bez - aneb vysněná svatba

6. srpna 2011 v 21:19 | Nikolas |  vzkazník
Nevím, jestli mi nápad na tento článek vnuklo desítky roztržených pytlů, ze kterých se nekontrolovatelně hrnou samé svatby, nebo už mi tikají pomyslné biologické hodiny a snaží se mi do hlavy vetřít myšlenka usazení se, ale to je vlastně docela jedno (i když upřímně doufám, že je to ta první možnost). Jednoduše se teď v mém okolí častěji mluví o svatbách, ale nejčastěji hlavně o těch vysněných. Každá z nás má svou představu, jak by měl tento osudný den probíhat, kde by se měl odehrávat, s kolika lidmi a podobně. Myslím, že i ty z nás, které tvrdí, že se vdávat nechtějí, někde ve skrytu duše svoji představu taky mají - nebo ne? :)
(c) 2006 - 2013 Nikolas (nickii.blog@email.cz)
zdroj obrázku v pozadí - zde