Únor 2008

Dva screenshoty s Jessicou a Markem

28. února 2008 v 22:35 | Nikolka :-* |  Dayton´s story
Vidím, že o tento komix je vcelku zájem, tak jsem se rozhodla udělat nějaké tapetky... Není to nic moc, teprve začínám, takže moc neumím, ale myslim, že to ujde ;)

Opět zpátky

27. února 2008 v 19:24 | Nikolka :-* |  Dayton´s story
Komix se vrátí. Jedenapadesátý díl můžete číst už 1. dubna!

Jak velký rozdíl je mezi českou a americkou soutěží hledání talentů?

25. února 2008 v 18:31 | Nikolka :-* |  úvahy
Na tuto úvahu mě přivedlo včerejší sledování právě probíhající soutěže X-Faktor. Nikdy by mne nenapadlo si večer v osm vzít kafe, posadit se před televizi a zapnout si nějakou soutěž, která postupně zfanatizovala celou republiku. Ale včera, když jsem problikávala kanály, zaujal mě jeden soutěžící. Nějaký roker z Ostravy. Tak jsem soutěž chvíli sledovala. Naprosto mě pobavilo, když paní Osvaldová řekla, že dotyčný spoléhá na show. A o čem jiném ta soutěž sakra je?
Naopak Česko hledá SuperStar. Tam šlo o zpěv, ale přitom žádný z výherců neměl větší rozsah než každý druhý student konzervatoře.
Pak jsem ale na internetu našla video z Britain´s Got Talent. Je to spíš podobné SuperStar, hledají se tam talenti na zpěv, ale když se podíváme na finalisty, všichny až na výjimky mají taky určité charisma.
Abych konečně upřesnila, o co mi jde v této úvaze. BGT vyhrál obyčejný prodejce automobilů, kterému se porota skoro vysmála, když řekl, že bude zpívat operní árii.

Zelená míle

25. února 2008 v 9:51 | Nikolka :-*
Pokud máte rádi Toma Hankse nebo režiséra Franka Darabonta, či fantastické drama a krimi, určitě se vám tento film bude líbit.
Na csfd.cz, odkud maličko čerpám je to 14. nejlepší film a má 92%.
Je z roku 1999, USA.

PRIMA - 29.2., 20:00
MŮJ NÁZOR: Já osobně dávám 5*. Je to skvělé vězeňské drama, Tom je v hlavní roli dokonalý a Darabont je na takovéto filmy téměř specialista.

"Proč bloguju" (soutěž)

23. února 2008 v 19:59 | Nikolka :-* |  vzkazník
Na můj e-mail mi přišlo pár novinek z blog.cz a mezi nimi i upoutávka na soutěž "Proč blogujete". Mám prý vypsat 3 důvody, co mě žene k vlastnímu blogu.
Není to vůbec těžký.
1. Chci, aby moje názory byly vidět. Ve škole, doma a jinde v "reálu" se straním dost do pozadí a všechno si nechávám pro sebe. Proto musím někde svoje myšlenky vyhodit, aby se ve mě nedusily. Není nic lepšího než anonimně na internetu, kam zavítá kde kdo.
2. Nechci platit peníze za vlastní internetové stránky, protože mi to přijde zbytečné. Blog.cz mám ráda, protože není tak složitý jako ostatní stránky ZDARMA, i když mě občas vytvoření článečku stojí čas a nervy. Ale ne vše se povede na poprvé, že jo...
3. Chci, aby si někdo všiml, jak jsem kreativní ;) Nebo alespoň chci, aby si někdo myslel, že jsem kreativní.
(c) 2006 - 2013 Nikolas (nickii.blog@email.cz)
zdroj obrázku v pozadí - zde