Prosinec 2007

"Šťastný a veselý"

25. prosince 2007 v 21:43 | N. |  vzkazník
Tak sice trochu opožděně, ale přece... Přeju všem návštěvníkům této stránky štěstí, lásku, rodinnou pohodu a spousty dárečků pod stromeček.
Pak taky ještě všechno dobré do nového roku a příjemný svátky vánoční.
Nikki

Forrest Gump

12. prosince 2007 v 20:35 | N.
*****
Zbytečné hledat v tomhle filmu výrazné nedostatky. Tom Hanks ve své nejlepší roli, dojemný příběh, přitom nenáročný děj. Krásná kamera, záběry. Hezký nápad, jak je film vypravován zároveň retrospektivně, zpětně a postupně přejde do přítomnosti. Není co dodat.

Enrique Inglesias: Escape

10. prosince 2007 v 14:02 | N.
(chyba - pro spuštění videa neklikejte na šipku pro spuštění, ale někde na jiné místo videa, aby se vám zobrazilo ve větší kvalitě, protože v této zminimalizované nejede. Díky za pochopení :) )
Po minulém Ericu Cleptonovi jsem pro vás našla něco odlehčenějšího, ne tak zdrcujícího a vlastně i o hodně míň kvalitnějšího. Ale nevadí.
Dnešní píseň je od Enriqueho Inglesia, syna zpěváka a modelky. Je to sice takový ten "hezounek", ale přesto se mi jeho písničky líbí. Vlastně je to téměř jediný zahraniční zpěvák, kterýho si poslechnu. A uznávám, že se mi líbí... Ne moc, ale je to takovej klučina bez výraznýho charisma s neodolatelně fotogenickým ksichtíkem.
Písnička se jmenuje Escape.

Eric Clepton: Tears in Heaven

5. prosince 2007 v 18:26 | N.
Pro vás. Je to vlastně novinka. Vždycky sem budu (každý týden) dávat jednu skladbu, ke které mám určitý vztah a budu doufat, že se zalíbí i vám. K videu písničky vždy přidám taky text, bližší informace o ní a popř. i akordy.

Pokud znáte Erica Cleptona, tohle je jeho píseň s názvem Tears in Heaven (Pláč v nebi?). Je sama o sobě hrozně dojemná a hrne do očí slzy, ale pokud víte, za jakých okolností byla složena, pláčete úplně. Pokusím se vám song teď trochu přiblížit...
(c) 2006 - 2013 Nikolas (nickii.blog@email.cz)
zdroj obrázku v pozadí - zde